Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Олеле.... Look this Thread... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Олеле.... Look this Thread...
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Swindown
Mon Jun 22 2009, 16:45
Гост
1. Баннаха един приятел че е WALL HACK. Как може да е с WH като се познаваме от 7 години и ако беше, щеше да ми е казал. От както двамата се научихме да цъкаме CS (преди 3-4 години) мразим хакерите и когато видим хакер правим демота и докладваме. И двамата не можем да ги понасяме. Идва "3dpaB" играе с нас точно 10 минути и хоп - Бан за WALL HACK.
2. Исках да влезе SPECTATOR, за да може да го питам защо е решил така и да ми прати демото. Той не пожела, каза пиши направо тука, т.е. докато другите се гърмат ние да си пишем. Послушах го казах му следните думи: 3gpaB защо банна " <3 MIMAAAAAAAAAAAAAAAAA " за WALL HACK при положение, че си ГОВОРИМ ПО СКАЙП и се познаваме от 7 години,не може да има WALL HACK. Той не каза нищо и хоп банна и мен... REASON : podskazvane po skaip.
3. Искам да видя демото с което се доказва, че " <3 MIMAAAAAA " е с WALL HACK.
4. Искам 3gpaB да ми покаже къде пише във форума пише, че е забранено. (Искам да допълня, че преди да почна да пиша тази тема съм прегледал точно раздел Правила, и по точно тема Правила за играчите и никъде не е написано такова нещо.
5. "podskazvane po skaip" - пич как ще си подсказваме при положение, че няма Free Look...

6. Забранява се ban-ването и kick-ването на играчи поради следните причини:

Поради по-добра игра от тази на администратора!

Без да го е наблюдавал достатъчно или съгласувал мнението си с друг админ!

Прочети подчертаното
Според мен или прати демото на някой по кадърен админ с извенине или ако нямаш такова да ти махнат правата и така... писна ми от некадърни админи

Не пиши пост след пост, използвай бутона "Редактирай" (Battleman)

[ Редактирано Mon Jun 22 2009, 17:27 ]
Най-отгоре
agrszgwagwa
Mon Jun 22 2009, 17:41
Регистриран потребител #686
Регистриран: Thu Sep 25 2008, 13:40
Град: Варна
съобщения: 260
Ей смешньо, ако не знаеш има команда с която мога да съм спектатор а вие да не виждате! Гледах го и незнайно как твоят приятел знаеше ако някой се крие някъде! Ако не се лъжа подсказването по скайп е забранено, така че се радвай че нямам права да те банна за повече от седмица защото другите за такова нахалство банват перманентно! Не само, че сте виновни ами и с цялото си нахалство ми казваш, че сте си говорили по скайп. Нека някой от главните се изкаже за пореден път ако на мен не вярваш, че ПОДСКАЗВАНЕТО ПО КАКЪВТО И ДА БИЛО НАЧИН Е ЗАБРАНЕНО(подсказването по скайп се включва в това число)!!!
Най-отгоре
Addicted
Mon Jun 22 2009, 17:45
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
1-во гожоренето по скъпе е забранено да си подсказвате !!!
2-ро даи доказателство за тфа 4е не е билл хак и като сте си гожорели по скъпе ! мисля 4е ше си остане с бана твоя приятел !!!!!
3-то името на темата не е то4но !!!!

[ Редактирано Mon Jun 22 2009, 17:46 ]
Най-отгоре
KOTAPAK
Mon Jun 22 2009, 17:51
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
"1. Забранява се категорично използването на помощни средства(хакове, скриптове etc..)." Май недовиждаш, явно не си гледал където трябва. Ако се надяваш, че някой ще тръгне да добавя правила за всяко нещо много се лъжеш. Забранява се категорично използването на помощни средства. Това включва и скайп. айде темата е за коша. Ще си търпите наказанието.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System