Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Демо, за да докажеш бана?! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Демо, за да докажеш бана?!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Swindown
Mon Jun 22 2009, 18:08
Гост
Демото с което можеш да докажеш бана???
Аз ако искам ще си платя да стана админ ше банна някой по-добър от мен щото ме дразни че ме убива. После кат ми се напрай някой що го банна ще кажа същото като тебе "знаел ги къде са" .... и мога да банна който си искам... Трябва да имаш демо или някво друго доказателство.. действай, покажи го на всички !! искам тфа да го види soak

[ Редактирано Mon Jun 22 2009, 18:18 ]
Най-отгоре
Addicted
Mon Jun 22 2009, 18:12
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
ТАКА ПРЕСТАНИ ДА ПРАЖИШ ИЗЛИШНИ ТЕМИ !!!!! ВЕ4Е СЕ РАЗБРА 4Е СТЕ ГОВОРЕЛИ ПО СКЪПЕ !!!!!!
ТВА Е ЗАБРАНЕНО В ТЕЗИ СЕРВЕРИ !!!!!!!!!!!!


[ Редактирано Mon Jun 22 2009, 18:12 ]
Най-отгоре
KOTAPAK
Mon Jun 22 2009, 18:13
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Не се прави на по-тъп от колкото си. Демо няма да видиш, защото няма, а и защото не ти си човека, който ще иска демота от когото и да е било. Относно бана, не разбра ли, че той няма да се махне? Дори да не е бил с Wall Hack вие сте си подсказвали, като сте говорили по скайп.
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Jun 22 2009, 18:14

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
еми аз съм сигорен че тои не е направил демо пък може и да е напрваил аз лично не правя демо на всички които банвам .. но незнам да видим аз смятам че трябва да се вкара ново правило за админите за задалжително демо защото такиа като тебе .. мн дразнят и да може да им се затваря остата а пък ти сам си каза че сте си приказвали по skype така че .. губите и двамата !

[ Редактирано Mon Jun 22 2009, 18:15 ]
Най-отгоре
agrszgwagwa
Mon Jun 22 2009, 19:50
Регистриран потребител #686
Регистриран: Thu Sep 25 2008, 13:40
Град: Варна
съобщения: 260
Мой и 20 теми да направиш бана ти няма да се махне! Виновени сте! От демо в случая даже няма смисъл като ти си вкарваш автогол с признанието, че сте говорили по скайп! А относно това, че съм се дразнил, че ме убивате ми е БХ, защото ти и твоя приятел сте наистина ламерчета... 2 пъти ме убили и вече по-добри... Давай ip да те накъсам поне сам да се скиваш що за ламер си щото се мислиш за велик... А относно поста ти в темата за мерника мога да кажа само едно- АХАХАХАХАХАХАХААХХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХА!lol
Най-отгоре
RubeNs
Mon Jun 22 2009, 20:55
Гост
КЛЮЧА !
Най-отгоре
JODA
Tue Jun 23 2009, 22:34
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
АБЕ ТИЯ ДЕЧУРЛИГИ ТАШАК ЛИ СИ ПРАВЯТ БЕЕЕЕЕЕ.....ДЕМО ЗА БАНА ЛИ ИСКАШ???А АУДИО ЗАПИС НА РАЗГОВОРА ПО СКАИП ИСКАШ ЛИ???
ТИ С МАЛКО МАЗЪК ЛИ СИ, ИЛИ СИ ПАДНАЛ КАТО МАЛЪК ОТ РАДИАТОРА???ТО НЯМА ТАКАВА НАГЛОСТ!!!!!!
КАТО "ГИ ЗНАЕШ" ЗНАЧИ ЧЕ ГИ ЗНАЕШ-ДАЛИ С ХАК ИЛИ ПО СКАЙП ИЛИ GSM,ИЛИ СИ СЕДИТЕ ГЪЗ ДО ГЪЗ....СЕ ТАЯ....
АДМИНА КАТО ТЕ ГЛЕДА ТОЙ НЕ ЗНАЕ ГОВОРИШ ЛИ СИ СНЯКОЙ ИЛИ СИ С ХАКЧЕ.....ВАЖЕН Е ФАКТА 4Е "ГИ ЗНАЕШ"
БАНА ТРЯБВА ДА Е ПЕРМАНЕНТЕН..............ХОДИ СЕ ЖАЛВАЙ НА АРМЕНСКИА ПОП..............ТЪРСИ СИ ДР СЪРВАР ..ГАМЕН........

[ Редактирано Tue Jun 23 2009, 22:37 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System